[28-9] [8-1]
n t szretnm krni!
Neve:Stella
Kora:16 v
Kszike! |
Hello!!! Szeretnk krni egy dollzot.
Nevem: Vivi
E-mail cmem: [email protected]
Dollz neve: Virg
Kora: 22 v
Sorszma: 4.
|
| Hello!Szeretnk krni egy dollzt,mgpedig a Paloma-t!Legyen 17 ves!email cmem:[email protected] hvnak a babt pedig hvjk Nettikmnek!a baba sorszma 17. |
Sziasztok!
Bartnm ajnlotta az oldalt, s be kell vallanom, hogy nagyon j!A 9.szm Maia-t szeretnm krni.
A neve:Emma Sallustro.
Kora:15 ves
emailom:[email protected]
Hermi007 |
Sziasztok!
Nagyon j az oldal.n a 23.szm Olivit szeretnm krni.
A neve:Szupcsi Olivia.
Kora:15 ves
emailom:[email protected]
Clover |
Sziasztok!
A 12. szm dollzt, Robertt szeretnm!
Csilla vagyok, e-mailem a [email protected] vagy a [email protected], a dollzom neve Roberta legyen, 12 ves legyen.
Kszi a lehetsget, remlem nagyon j lesz a jtk!
Csilla (a www.florciqucci.gportal.hu szerkesztje)
U.i.: Jelentkezzetek a versenyeimre!!! Meggrttek!!! |
Sziasztok!
Nagyon j ez az oldal!Szeretnm megrendelni a 19-es Malalat!!!
Nevem:Giza
Emailom: [email protected]
Kora:19 ves
Nagyon szpen kszike!
%Puszi:
Giza |
[28-9] [8-1]
|